Jaký je váš vysněný kroužek?

| Autor: - SVČ Lužánky | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 20. 8. 2017 |

Jaký je váš vysněný kroužek? Na to jsme se v červnu zeptali našich malých i velkých klientů. Ti, kdo si nevybrali z široké nabídky našich kroužků, nám svůj vysněný kroužek popsali.

Zumba - jeden z mnoha kroužků, které nabízí SVČ Lužánky v Brně (foto archiv SVČ)

Jako cenu útěchy od nás obdrželi malou pozornost. My jsme si všechny vysněné kroužky zapsali a budeme se je snažit v budoucnu splnit. Nyní si můžete přečíst nejzajímavější nápady našich malých i velkých klientů.

• Vloni jsem četla (už nevím kde) o kroužku věnovaném výhradně hraní Minecraftu. Bylo to někde v Praze. Jak jistě víte, Minecraft je v některých školách využíván jako běžná část výuky ve vyšších ročnících. Takový kroužek by u vás určitě měl velký úspěch.

• Můj “vysněný” je mineralogický kroužek, nejlépe s neomezenou horní věkovou hranicí účastníků kroužku, takže například 8+, neboť jsem již dospělá. Kroužky s mineralogickou tématikou včetně víkendových výprav na mineralogické lokality dosud v Brně nabízel jen DDM Helceletova, ale ty byly určeny jen dětem.

• Hledáme pro syna kroužek chemických pokusů a vynalézání, ideálně korunovaný vytvořením vlastního robota, který bude po vzoru robotů od Myšpulína ze Čtyřlístku umět všechno na povel. Ale kdyby to prý nešlo s robotem, tak aspoň pokusy s hořením a výrobou raket, které budou létat nad Lužánky a doletí klidně až k nám domů, nemusí nutně nést pasažéry, ti dojedou tramvají. Marně pátráme ve vaší nabídce…

• Líbil by se mi Kroužek mladých kroužkařů. Děti by si v rámci tohoto kroužku vyzkoušeli každý týden jiný kroužek a vždycky by to bylo překvapení, jaký zrovna bude. Jednou by byli mladí včelaři, druhý týden by zkusili třeba balet, pak by stříleli z luku a tak podobně.

Text: Anna Petrželková
Fotografie: Archiv SVČ Lužánky

A jaké kroužky se chystají v Lužánkách letos na podzim? To se dozvíte v článku zde: https://live.luzanky.cz/krouzky-pro-kazdeho-v-luzankach-muzete-hodit-skolu-i-praci-za-hlavu/


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2017080052-jaky-je-vas-vysneny-krouzek.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku