Brontosauři v Himálajích zorganizovali koncerty na podporu dobrých česko-tibetských vzahů

| Autor: - Brontosauři v Himálajích | Rubrika: VIDEA | Vydáno dne: 10. 1. 2017 |

Projekt Hrajem Tibetsky je jedním z projektů Brontosaurů v Himálaji. Díky Hithitu se podařilo financovat první ročník - prosincovou šňůru koncertů tibetského zpěváka Lotena Namlinga v České republice...

Z koncertu tibetského zpěváka Lotena Namlinga v České republice (jeden z projektů Brontosaurů v Himálaji)

Z koncertu tibetského zpěváka Lotena Namlinga v České republice (jeden z projektů Brontosaurů v Himálaji) V prosinci proběhl první ročník projektu Hrajem Tibetsky, který představuje tvorbu tibetských hudebníků. Na sedmi koncertech ve vyprodaných klubech v Olomouci, Brně, Ostravě, Uherském Hradišti, Vsetíně a dvou v Praze vystoupila česká skupina Zrní a tibetský zpěvák Loten Namling. Na Pražské koncerty se potom přidala celá tibetské skupina Porok Karpo.

Projekt Hrajem Tibetsky mohl být realizován díky Hithitové kampani; jeho ústřední myšlenkou je snaha o zachování dobrých česko-tibetských vzahů.

Z koncertu tibetského zpěváka Lotena Namlinga v České republice (jeden z projektů Brontosaurů v Himálaji) Více o projektu v článku:
http://www.brontosaurivhimalajich.cz/2016/12/27/prvni-rocnik-projektu-hrajem-tibetsky-predstavil-lotena-namlinga

V následujícím videu tibetský zpěvák Loten Namling vypráví o louce v Tibetu se spoustou berušek, které až se jednou vznesou, tak Tibet bude volný.

Zrní & Loten Namling - Fléda Brno - 7.12.2016 - Pískoviště

www.brontosaurivhimalajich.cz
hnutibrontosaurus.cz

#Tibet #HnutiBrontosaurus #koncert


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2017010022-brontosauri-v-himalajich-zorganizovali-koncerty-na-podporu-dobrych-cesko-tibetskych-vzahu.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku