Již 25 let organizuje INEX-SDA dobrovolnické projekty a workcampy

| Autor: redakce - a www.inexsda.cz | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 12. 11. 2016 |

Workcamp je 2-3 týdenní dobrovolnický projekt, kde spolu pracuje a tráví volný čas skupina dobrovolníků z různých koutů světa.

Na dobrovolnických akcích a workcampech, které připravuje a zprostředkovává INEX-SDA, zažijí mladí lidé chvíle zodpovědnosti i zábavy

Je to jedinečná příležitost poznat různé země a jejich kulturu, podpořit svou prací veřejně prospěšný projekt, naučit se nové věci a poznat zajímavé lidi.

Chceš jet na workcamp, ale ještě ti není všechno jasné? Hledáš co nejvíc informací, abys věděl do čeho jdeš? Přečti si, na co se nejčastěji ptají ostatní dobrovolníci. Chystáš se na workcamp poprvé? Přijď na informační setkání pro nové dobrovolníky. Nevíš, jak se zapojit? Informace najdeš na:
https://www.inexsda.cz/cs/jak-se-pridat

Věříme, že možnost najde v  téměř každý! Jako dobrovolník bys měl být ochoten se aktivně zapojit do všech částí dobrovolnického projektu – práce, volnočasových aktivit, vaření apod. a stát se součástí skupiny. Důležitá je flexibilita a ochota přizpůsobit se místnímu prostředí a podmínkám

V nabídce jsou také specializované projekty pro rodiny, dobrovolníky nad 30 let a také pro lidi se speciálními potřebami.

Na stránkách www.inexsda.cz najdeš • workcampy
školení
• mezinárodní setkání
novinky
• odpovědi na otázky
a další informace...Posláním INEX-SDA je skrze mezinárodní dobrovolnické projekty, vzdělávací programy a kampaně podporovat rozvoj tolerantní, otevřené společnosti a aktivní, zodpovědný přístup k okolnímu světu na místní i globální úrovni.
Svou činností vytváříme prostor, v němž mohou zejména (ale nejen) mladí lidé čerpat nové zkušenosti, rozvíjet své schopnosti a dotvářet si vlastní pohled na svět.

#dobrovolnik #INEX-SDA


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2016110037-jiz-25-let-organizuje-inex-sda-dobrovolnicke-projekty-a-workcampy.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku