Co je EYCA - ​​Evropská karta mládeže? (deutsch)

| Autor: - aha - Tipps & Infos und 360 - Vorarlberger Jugendkarte | Rubrika: VIDEA | Vydáno dne: 15. 8. 2016 |

EYCA - ​​Evropská karta mládeže je slevová karta pro cestování, kulturu a volný čas v Rakousku a v Evropě pro mladé lidi do 30 let. S EYCA kartou máte mnoho výhods - slevy na vlakové a autobusové jízdeneky, ubytování, muzea, hudební festivaly a další.

#EYCA #EYCA_cz #video

#EYCA

Evropské karty mládeže EYCA - Evropské karty mládeže EYCAwww.EYCA.cz
EYCA karty jsou mezinárodním identifikačním a slevovým průkazem pro mladé lidi ve věku od 5 do 30 let, a to jak pro studenty, tak nestudenty. Zajímavé možnosti přináší využití karet EYCA v neziskových organizacích a ve školách.
Držitelů karet EYCA je v ČR nyní již asi 25 000 a mohou využívat přes 1000 slev a výhod. V Evropě je Evropská karta mládeže nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé – má více než 5 milionů držitelů, kteří mohou čerpat přes 60 000 slev ve 39 evropských zemích. Karta je široce využitelná pro aktivity v různých oblastech života, jako je cestování, kultura, doprava, ubytování, stravování, nakupování, sport, služby či vzdělávání. Karty EYCA se také dají využít jako studentský průkaz na školách (a to jak na vysokých a středních, tak i na základních) a také jako členská karta v neziskových organizacích.
Chcete si užívat svět? S EYCA kartou (Evropskou kartou mládeže - European Youth Card) je to hned snazší.
Pokud se chcete o kartách EYCA dozvědět víc, klikněte na některý z odkazů níže:
obecně / pro organizace /pro školy / zahraničí.

ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2016080046-co-je-eyca-evropska-karta-mladeze-deutsch.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku