Na Závrchách řádili Bubáci, vyhráli oddílovou jedenáctku

| Autor: Asociace TOM - Karel Neuschl, Lotři Hronov | Rubrika: sdružení | Vydáno dne: 28. 6. 2016 |

Jedenáct disciplín jako je rogaining, lanové aktivity, vaření na ohni, ale i spoustu her na loukách prosluněné osady Závrchy zvládla dvacítka hronovských Lotrů za 2 dny.

Oddílový víceboj hronovských Lotrů se konal v zapadlé osadě Závrcha

Oddílový víceboj hronovských Lotrů se konal v zapadlé osadě Závrcha Ale i ujít 7 km s plnou polní, postavit si stan, pomoct mladším kamarádům, připravit si jídlo, nebo jít v noci ve tmě zazvonit na nedaleký zvon, to vše prověřovalo odhodlání hronovských dobrodruhů. „Musím Žabáky (nejmladší členy oddílu) pochválit, všechno jim šlo moc dobře a snažili se,“ hodnotí při závěrečném nástupu Tereza Říhová, která vedla skupinu, která si říkala „Retarďáci.“ Těm ale o kousek utekli právě „Bubáci,“ tedy tým, který se umístil na prvním místě.

Oddílový víceboj hronovských Lotrů se konal v zapadlé osadě ZávrchaOddílový víceboj hronovských Lotrů se konal v zapadlé osadě Závrcha Zajímavé a náročnější disciplíny, ke kterým se člověk sám od sebe běžně nedostane, začínají v sobotu ráno a v neděli ráno končí. Hraje se přitom o zápis na pamětní desku, která je umístěna v klubovně. „Akce je svým charakterem ideálním protipólem další celoroční soutěže Mokří Lotři, kde se děti poměřují ve vodáckých dovednostech,“ upozorňuje Tomáš Buriánek.

Oddílový víceboj hronovských Lotrů se konal v zapadlé osadě ZávrchaOddílový víceboj hronovských Lotrů se konal v zapadlé osadě Závrcha Oddílový víceboj se konal v zapadlé pohraniční osadě Závrcha, kde má rodina jednoho člena chalupu. Bez nekončící podpory rodičů a dalších příznivců by se nejen tato, ale spousta akcí nedala konat.

Hronovské Lotry čeká už jen jedna náročná akce a to je vodácký víceboj na konci června. Poté se potkají o prázdninách na letním táboře v Suchdole nad Lužnicí. Pardon, vlastně v Bradavicích.

Oddílový víceboj hronovských Lotrů se konal v zapadlé osadě Závrcha Karel Neuschl, www.lo3.cz

#tomíci


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2016060079-na-zavrchach-radili-bubaci-vyhrali-oddilovou-jedenactku.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku