Urgentně hledáme účastníky na seminář v Německu: sociální inkluze v dobrovolnictví

| Autor: redakce | Rubrika: NEPŘEHLÉDNĚTE | Vydáno dne: 21. 4. 2016 |

Zajímá tě aktivní občanství a sociální inkluze v dobrovolnictvím? Pojeď na seminář v Německu, kde získáš nové znalosti a dovednosti v oblastech interkulturního učení, sociální inkluze nebo vůdčích dovedností, které můžeš uplatit nejen při vedení workcampu nebo při práci s mládeží. Zjisti víc a přihlas se do 25. dubna.

www.inexsda.cz/cs/novinka/218

#dobrovolnici #seminář #inkluze #integrace #socialnizaclenovani

#inkluze #socialnizaclenovani

Sociální začleňování (inkluze) z pohledu organizací pracujících s dětmi a mládeží je začlenění sociálně nebo zdravotně hendikepovaných dětí a mládeže do volnočasových aktivit pořádaných spolky, oddíly, kluby… apod. Cílem přitom je, aby se stali aktivními a rovnoprávnými členy skupiny. Česká rada dětí a mládeže (ČRDM) toto sociální začleňování podporuje prostřednictvím rozvoje způsobilostí, dovedností a schopností vedoucích, dobrovolníků a dalších spolupracovníků pracovat s dětmi a mládeží se specifickými potřebami v rámci volnočasových aktivit. Vytváří informační prostor pro sdílení zkušeností a předávání informací o aktivitách podporujících inkluzi dětí a mládeže.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2016040056-urgentne-hledame-ucastniky-na-seminar-v-nemecku-socialni-inkluze-v-dobrovolnictvi.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku