Vydejte se s dětmi na dobrodružnou výpravu po Ostravě s Kódem SALOMON

| Autor: Tisková zpráva | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 18. 8. 2014 |

Chytré telefony a zábava? Samozřejmost! Ale chytré telefony a cestování, navíc vděčné a motivující i pro děti? To tu ještě nebylo!

S aplikací Kód Salomon se vydejte s dětmi za netradičním poznáváním Ostravy

S aplikací Kód Salomon se vydejte s dětmi za netradičním poznáváním Ostravy Děti rády vyběhnou s mobilem ven do terénu a nebudou prosazovat domácí zírání do počítače. Takovouto unikátní možnost, u nás zatím první svého druhu a rozsahu, nabízí výletní herní aplikace Kód Salomon, kterou si lze zcela zdarma stáhnout do mobilů nebo tabletů se systémy Android a iOS.

S aplikací Kód Salomon se vydejte s dětmi za netradičním poznáváním Ostravy Kdo se doma zaposlouchá do výzvy ostravského kluka Filipa, že Ostrava je ohrožena mocným talismanem, může se sbalit i s celou rodinou či kamarády a objevit Ostravu takovou, jakou ji ještě nezná. Talisman, který dříve město chránil, se nyní stává jeho hrozbou a možnou zkázou.

S aplikací Kód Salomon se vydejte s dětmi za netradičním poznáváním Ostravy Hráči se po vzoru Indiana Jonese vydávají vstříc výpravě za nalezením talismanu a zároveň zkoumají ostravská zákoutí a dominanty. Aplikace, plnění úkolů a luštění šifer je zavede například do Muzea techniky U6, do Dolní oblasti Vítkovice, na Slezskoostravský hrad, do ZOO, na haldu Ema a další. Neotřelé a aktivní pojetí tajemného šifrovacího příběhu pohltí nejen děti, ale i dospělé.

S aplikací Kód Salomon se vydejte s dětmi za netradičním poznáváním Ostravy Aplikace nabízí tři možnosti herních tras v délce trvání jeden i více dní. Díky animacím inspirovaným Karlem Zemanem a Julesem Vernem je hře dodáno na zajímavosti a autenticitě, která pro hráče vytvoří kulisy opravdového dobrodružství.

S aplikací Kód Salomon se vydejte s dětmi za netradičním poznáváním Ostravy Aplikace vznikla na přání Magistrátu města Ostravy ve snaze zatraktivnit návštěvu moravskoslezské metropole. Jde o odvážný krok směrem k novému pojetí turismu, kdy zážitkové trasy umožní návštěvníkům zažít nevšední dobrodružství.

Takže počasí nepočasí, je čas zachránit Ostravu! S aplikací Kód Salomon se vydejte s dětmi za netradičním poznáváním Ostravy

Aplikace je ke stažení na webu www.kodsalomon.cz
Aktuální informace jsou pak na www.facebook.com/kodsalomon

Kód Salomon je dostupný v appstorech obou nejrozšířenějších mobilních platforem – iOS a Android.

Trailer hry namluvený ostravským hercem Norbertem Lichým si pusťte zde:
https://www.youtube.com/watch?v=vHwUob-HQg8


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2014080036-vydejte-se-s-detmi-na-dobrodruznou-vypravu-po-ostrave-s-kodem-salomon.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku