Keltský festival Lughnasad v Nasavrkách se blíží

| Autor: Anna Frantalová | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 26. 7. 2010 |

Lughnasad, svátek keltské kultury v Nasavrkách 2010 Občanské sdružení Boii zve všechny příznivce keltské kultury, starobylých řemesel, zajímavé podívané a dobré muziky do Nasavrk na tradiční festival keltské kultury Lughnasad. Letošní, již čtvrtý ročník, bude zahájen v pátek 30. července ve 20:00 hodin koncertem známých skupin Asonance a Spirituál Kvintet.

Akce pak pokračuje v sobotu 31. července celodenním nabitým programem – od dopoledních hodin bude pro návštěvníky připravena řada aktivit – ukázky keltských řemesel, tradiční trhy, hry a soutěže, prohlídky keltské expozice a další. Odpolední část programu bude zahájena ve 14:00 hodin a možná přijdou i Římané!
V druhé části programu se pak mohou příchozí těšit na ukázky irských tanců, keltského boje či na kapelu Věněband. Celý festival završí v sobotu druhý koncert keltské hudby – zahrají oblíbené skupiny Shannon, Bran a Jauvajs.

Vstupné na koncert činí 130 Kč, na oba koncerty dohromady 220 Kč a v předprodeji můžete vstupenku zakoupit již za 200 Kč. Velkou novinkou letošního ročníku je také festivalová doprava do a z Nasavrk.

Festival Lughnasad v Nasavrkách je akcí pro celou rodinu – přijeďte se podívat i Vy!
Bližší informace naleznete na webových stránkách www.boii.cz


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2010070051-keltsky-festival-lughnasad-v-nasavrkach-se-blizi.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku