V Šumné se ani o velikonočních prázdninách děti nenudí

| Autor: DDM Šumná | Rubrika: sdružení | Vydáno dne: 5. 4. 2010 |

Tradiční velikonoční turnaj v šachu v DDM Šumná 2010Dny velikonočních prázdnin vyplnil Dům dětí a mládeže v Šumné i nabídkou tradičních sportovních akcí. V tradičním velikonočním šachovém turnaji získal první místo a velkého čokoládového velikonočního zajíce si odnesl Aleš Novák, na dalších místech skončili Milan Vozdecký a Petr Kuzmín (všichni ze Šumné).

Tradiční velikonoční turnaj ve stolním tenisu v DDM Šumná 2010 Velikonoční cenu ve stolním tenisu uspořádal pro žáky ze svého obvodu DDM Šumná spolu s místní ZŠ.Ve vyrovnané soutěži si nejlépe vedl Martin Čech (Lubnice) před Jiřím Zejdou (Šumná) a Adamem Louckým (Lubnice).

Tradiční soutěž ve střelbě v DDM Šumná 2010 V dalším ročníku soutěže ve sportovní střelbě O velikonoční vajíčko si v jednotlivých kategoriích nejlépe vedli Sabina Dajčarová (do 10 let), Radek Šimka (do 12 let) a Petr Kuzmín (do 15 let), všichni žáci ZŠ Šumná.

DDM Šumná vyhlašuje XVII. ročník turnaje Memoriál Bohumila Nekuly v šachu jako otevřený okresní přebor žáků okresu Znojmo, a to na sobotu 17. dubna 2010.
Podrobnosti na http://sis.znojmo.cz/ddmsumna

DDM ŠumnáVěcné ceny pro oceněné střelce věnoval pan ing. Jan Oberreiter ze Šumné a firma E.ON s.r.o. České Budějovice. Věcné ceny pro vítěze velikonočního šachového turnaje a soutěže ve stolním tenisu připravili pořadatelé ve spolupráci s firmou E.ON s.r.o. České Budějovice a Poštovní spořitelnou, finančním centrem Znojmo.

ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2010040004-v-sumne-se-ani-o-velikonocnich-prazdninach-deti-nenudi.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku