Herberk Ferdinanda Dobrotivého

| Autor: | Rubrika: REKLAMA | Vydáno dne: 4. 3. 2010 |

Herberk Ferdinanda Dobrotivého - základna tomíků ve Sloupu v ČecháchJistě jste někdy zatoužili spát jako císař! Nyní se může Váš sen může splnit v Herberku Ferdinanda Dobrotivého, v císařské vile ve Sloupu v Čechách. Herberk je zařízen v duchu rakouského císařství a je pojmenován po císaři Ferdinandovi (1793 - 1875), který v této lokalitě pobýval a v nedaleké přírodní kapli se modlil. Můžete se ubytovat v Útulně maršála Radeckého, k dispozice je i například Pokojík Marie Valerie, či je Vám bližší císařské zacházení v Ložnici Ferdinanda D´Este a Žofie Chotkové? Apetit uspokojí spižírna Karla I., volné chvíle lze trávit v Císařské míčovně, která nabízí mnoho deskových her z dílny jednoho oddílu tomíků - Zlatých šípů. Toto vše za pár zlatých.

Okolí Herberku kromě sloupského skalního hradu charakterizuje romantická krajina i bizarní skalní útvary, divoké rokle a pískovcové věže. Modlivý důl, Klíč, Radvanecký rybník, či zákupský zámek, to jsou nejbližší kulturní a přírodní památky.
Herberk Ferdinanda Dobrotivého - základna tomíků ve Sloupu v Čechách
Herberk je vhodný pro individuální i rodinnou turistiku. K dispozici je Vám herna, samoobslužná moderní kuchyně, klubovna, hala, u domu je přírodní hřiště a parkoviště. Těšíme se na Vás v Herberku Ferdinanda Dobrotivého.

Více informací na www.herberk.cz,
ustredi(zavinac)a-tom.cz, tel. 220 910 460

Herberk Ferdinanda Dobrotivého - infomace + ceny (PDF)
Herberk Ferdinanda Dobrotivého - leták (PDF)

ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2010030017-herberk-ferdinanda-dobrotiveho.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku