Kuličkové turnaje se naplno rozběhnou první jarní den

| Autor: - Petr Šejba, Český kuličkový svaz | Rubrika: ČLÁNKY | Vydáno dne: 19. 3. 2009 |

Český kuličkový svazPřestože první letošní turnaj započítávaný do žebříčku Českého kuličkového svazu proběhl již v první polovině ledna, hlavní část sezóny hráče kuliček teprve čeká. Ta bude zahájena první jarní den - v sobotu 21. 3. od 13:00 hodin - veřejným turnajem pod pražskou rozhlednou na Petříně.
Možná, že i ve Vašem městě se občas konají kuličkové turnaje. Možná že ne. Pak máte skvělou šanci být právě Vy klíčovou osobou, která přinese turnaje v kuličkách do své obce. Kuličky činí výjimečným sportem také fakt, že turnaj může snadno zorganizovat i jediný pořadatel.

Přestože první letošní turnaj započítávaný do žebříčku Českého kuličkového svazu proběhl již v první polovině ledna, hlavní část sezóny hráče kuliček teprve čeká. Ta bude zahájena první jarní den - v sobotu 21. 3. od 13:00 hodin - veřejným turnajem pod pražskou rozhlednou na Petříně.

Praha - Letná - 7. 9. 2008 - Turnaj Open, foto Ondřej Dobisík „Turnaj proběhne v dobře dostupné lokalitě v centru Prahy. Poměrně snadno se sem tak dostanou účastníci ze všech koutů hlavního města i ze vzdálenějších míst,“ říká Martin Dostál, organizátor turnaje. Kromě atraktivní lokality, která díky kvalitnímu povrchu patří mezi oblíbená kuličkářská místa, se účastníci mohou těšit na pěkné ceny v podobě pohárů pro nejlepší.

Turnajů se účastní zejména dospělí a dospívající hráči. Zahrát si však mohou přijít i mladší ročníky a soutěžit v juniorské kategorii pro děti do 12 let. Na většině akcí bývají také kuličky k zapůjčení. Informace o dalších turnajích - a jak turnaj zorganizovat u vás - najdete na stránkách Českého kuličkového svazu http://www.kulicky.com/

Praha - Letná - 7. 9. 2008 - Turnaj Open, foto Ondřej Dobisík


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2009030055-kulickove-turnaje-se-naplno-rozbehnou-prvni-jarni-den.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku