Poznejte mladého člověka z jiné kultury!
Staňte se hostitelskou rodinou!

| Autor: Jitka Pozděnová - AFS Mezikulturní programy | Rubrika: mezinárodní | Vydáno dne: 4. 6. 2007 |

AFS Mezikulturní programy Na konci letních prázdnin, dne 31. 8. 2007 k nám do České republiky přijedou strávit jeden školní rok nebo pololetí studenti z nejrůznějších zemí světa - účastníci programu AFS pro středoškolské studenty. Přijedou s cílem poznat důvěrně život v naší zemi, seznámit se s její kulturou, postupně se naučit jazyk a v neposlední řadě - navázat nová přátelství.

Do České republiky přicestuje na školní rok 2007/2008 pětapadesát středoškoláků, pro které hledáme hostitelské rodiny. Pokud byste chtěli mít nového kamaráda, blíže se seznámit s kulturou Brazílie, Chile, Španělska, Německa, Hong Kongu, Japonska, Holandska, Paraguaje, Portugalska, Ruska, Thajska, Turecka, USA či Venezuely a podělit se o krásy České republiky, máte šanci již příští školní rok.

V případě, že máte doma volnou postel a hlavně otevřené srdce a zájem o tuto celoživotní zkušenost, rádi o Vás uslyšíme, podáme další informace a podělíme se o naše zkušenosti.Kontakt:
AFS Mezikulturní programy

www.afs.cz
tel: 222 317 138
e-mail: jitka.pozdenova@afs.org


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2007060402-poznejte-mladeho-cloveka-z-jine-kultury-stante-se-hostitelskou-rodinou.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku