Jdi tam, nevím kam, přines to, nevím co.

| Autor: Dětská tisková agentura (DTA) | Rubrika: soutěže | Vydáno dne: 29. 6. 2006 |

zvuk mp3 Prázdninová šance pro vás. Dětská tisková agentura bude vysílat na stanici Český rozhlas 2 Praha od 21. do 26. srpna 2006 pořad Domino. Zveme vás, vysílejte s námi. Stačí jen splnit onen pohádkový příkaz Jdi tam, nevím kam, přines to, nevím co!

Věříme, že pro vás není problém jít tam (nevíme kam) a přinést to (nevíme co). Vaším úkolem je přinést důkazy o zajímavých prázdninových zážitcích. Je jedno odkud a jaké, ale měly by to být věci, které ostatní překvapí. Může to být třeba fotografie, vlastnoručně namalovaný obrázek, napsaný příběh, ale také třeba kamínek, ke kterému se váže nějaký zážitek, hudební nástroj, zvuky zaznamenané na magnetofonu atd. Prostě až budete někde, vzpomeňte si, že máte přinést něco, nevím co.

Neváhejte a splněné úkoly posílejte (přinášejte) co nejdříve, nejpozději však do 20. srpna 2006. Naše adresa je Dětská tisková agentura, Na Nivách 314, 141 00 Praha 4. Klidně nám napište řeba i na mail dta@cmail.cz. Rádi za vámi přijedeme s reportážním mikrofonem.

Splněné úkoly prázdninové soutěže Jdi tam, nevím kam, přines to, nevím co budeme pravidelně zveřejňovat na stránkách www.dta.zde.cz. Ti nejlepší, kterým se podaří přinést opravdu NEVÍM CO, budou s námi vysílat od 21. srpna celý týden v Českém rozhlase pořad Domino.

Těšíme se na všechno (i když nevíme na co)!


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2006062901-jdi-tam-nevim-kam-prines-to-nevim-co.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku