Hledají se hostitelské rodiny

| Autor: Klára Kutišová | Rubrika: ostatní | Vydáno dne: 21. 7. 2005 |

Na besedě s redaktory Dětské tiskové agentury.Každoročně k nám přijíždějí strávit jeden školní rok nebo pololetí studenti z nejrůznějších zemí světa - účastníci programu AFS pro středoškolské studenty. Přijedou s cílem poznat důvěrně život v naší zemi, seznámit se s její kulturou, postupně se naučit jazyk a v neposlední řadě - navázat nová přátelství. Na školní rok 2005-06 přicestuje do České republiky již 19. srpna 44 zahraničních studentů, někteří z nich však na svou "českou rodinu" ještě čekají. Pokud byste chtěli mít nového kamaráda, blíže se seznámit s kulturou Thajska, Hongkongu, Japonska, Brazílie, Venezuely, Německa, Portugalska nebo Španělska a podělit se o krásy České republiky, máte šanci již příští školní rok. V případě, že máte doma volnou postel a hlavně otevřené srdce a zájem o tuto výjimečnou zkušenost, rádi o Vás uslyšíme, podáme Vám další informace a podělíme se s Vámi o naše zkušenosti.

AFS Tito studenti stále ještě nenašli svoji hostitelskou rodinu:

AFS - mezinárodní nezisková organizace, která přes 50 let poskytuje mezikulturní vzdělávací příležitosti ve více než 50 zemích světa s cílem pomáhat lidem poznávat se a porozumět si.

Kontakt:
AFS Mezikulturní programy, Zlatnická 7, 110 00 Praha 1, tel: 222 317 138, tel+fax: 222 324 006, www.afs.cz, e-mail:jitka.cerna@afs.org


O besedě se zahraničními studenty v Dětské tiskové agentuře si můžete přečíst ZDE.


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2005072102-hledaji-se-hostitelske-rodiny.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku