Modrozelené moře

| Autor: Tisková agentura Malého prince | Rubrika: sdružení | Vydáno dne: 31. 1. 2005 |

Tajným i docela průhledným snem mnoha dětí je cesta k moři. Malý princ plánuje takovou cestu po sérii podobných aktivit v minulých letech, kdy se party dětí vypravily na ostrov Sardinie. "Jedinou překážkou jsou peníze", říká vedoucí klubu Frikulín."To nám ovšem pomohla vyřešit Modrozelená...", dodává a ukazuje telefonní číslo poradní linky *** *** *** (poznámka redakce: Cena hovoru: 38 Kč/min. vč. DPH).

Firma Vltavín Info oslovila prostřednictvím marketingového manažera pana Rudolfa Pospíšila sdružení Malý princ s nabídkou propagovat službu Modrozelené prostřednictvím Malého prince. "Děti i my dospělí jsme neváhali a náš svět se stal chvíli modrozelený pro nás i lidi okolo," vypráví vedoucí klubu. "Od naší společnosti Vltavín Info dostane sdružení nemalý účelový finanční dar pro práci s dětmi a mládeží," odpovídá pan Pospíšil na otázku, jaká je odměna za přínos pro Modrozelenou.

Takové aktivity se plně shodují s projekty Malého prince."Snažíme se nabídnout za každou podanou ruku nějaký kus práce našich dětí. Děti si uvědomí, že namají nic zadarmo, neproflákají kus svého volného času a můžou se těšit na opravdu modrozelenou odměnu", směje se předsedkyně sdružení Petra. Modrozelené prázdniny se blíží. Podpořte i vy projekty Malého prince a jeho aktivity "Neprošvihnout dětství".


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2005012804-modrozelene-more.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku