FRIKULÍN s Carrefourem

| Autor: Malý princ - TAMP - tisková agentura Malého prince 2004 | Rubrika: myslím si | Vydáno dne: 15. 12. 2004 |

Malý princJiž podruhé si mohou zákazníci Carrefouru Nový Smíchov nechat zabalit vánoční dárečky u balící služby Malého prince v obchodním centru Nový Smíchov.
"Od 19.prosince najdete na galerii obchodního centra děti z Malého prince a mladé brigádníky, kteří vám zadarmo zabalí nakoupené dárečky," upozorňuje manažerka obchodního domu Carrefour pani Volčíková.
"Do připravené pokladničky může každý přispět nějakou částkou na budování otevřeného klubu pro sociálně slabé děti z Prahy FRIKULÍN....", upřesňuje předsedkyně sdružení Malý princ Petra Homolová.
Malý princ je sdružení, které se věnuje bezprizorním pražským dětem, oslovuje děti přímo na ulici a snaží se jim nabídnout aktivity ve volném čase.
"V budovaném klubu mohou chodit zadarmo do nejrůznějších oddílů a kroužků, máme indánský oddíl, oddíl raftů a záchranářů.....", říká vedoucí klubu Ondřej Martinek."To je v Praze opravdu originální klub".
Z vybraných peněz Malý princ bude financovat vybavení klubu.
"Chceme tam pinčes, hokejky, stolní fotbálek, branky,.....", směje se Láďa a cení bílé zuby. Občas do klubu zajde a je mu tam asi fajn.
Malý princ děkuje za laskavou pomoc a organizaci celého projektu vedení Carrefouru a zejména panu řediteli.
Aktuální zpravodajství najdete na http://www.malejprinc.cz nebo www.zaskolak.malejprinc.cz.

ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2004121304-frikulin-s-carrefourem.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku