Natočte video ze svého projektu a umístěte jej na náš Facebook 72 hodin a vyhrajte!

    O vítězi rozhodne počet udělených lajků, které videa dostanou. Vítězové pojedou do Dinoparku, získají hry od Mindok nebo dárky od ČT Déčko.

    crdm72 hodin (logo)Jak se do soutěže zapojit? Natočte jakýkoliv video vzkaz nebo přímo klip – z realizace projektů nebo z jeho přípravy. Jakmile jej budete mít připravený, zašlete nám ho na email soutez@72hodin.cz. Využít můžete např. www.uschovna.cz či podobné služby. Videa budeme shromažďovat až do 22. 10., a to do 12:00. Od té doby budeme videa postupně nahrávat na náš Facebook a začne hlasování, které potrvá následující týden, tedy do 29. 10. do 12:00, kdy hlasování ukončíme a vyhodnotíme. Videa nahrávejte na mobil, kameru či fotoaparát, pro jednoduchost jej posílejte v doporučeném formát pro FB – MP4 nebo MOV.

    A jaké ceny na vás čekají? Kolektivy (až do 25 lidí) na prvních místech se budou moci zdarma podívat do Dinoparku! Pro druhá místa máme připraveny deskové hry od společnosti Mindok a dárky od ČT Děčko a Zpráviček. Kolektivy na třetích místech pak získají deskové hry od Mindok. Abychom zvýšili možnost výhry, opět vám umožníme soutěžit celkem v pěti regionech zvlášť: Praha, Středočeský kraj a Ústecký Karlovarský, Plzeňský a Jihočeský Liberecký, Královéhradecký a Pardubický kraj Vysočina a Jihomoravský kraj Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj.