Taky vás už nebaví lidem kolem vysvětlovat, proč má smysl někomu něco dávat nebo pomáhat a vůbec, ale opravu vůbec nic za to nechtít?!

  Pohádka Světýlka radosti vznikla speciálně pro Hearth.net

  Pak vězte, že pro vás máme tu pravou „nakopávací“ akci. Srdečně vás zveme na sérii setkání Štědrost spojuje, kterou síť Hearth.net pořádá v několika městech České republiky.

  Co vás čeká? No přeci pohádka! Ale ne ledajaká. Pohádka Světýlka radosti vznikla speciálně pro Hearth.net a představí se v ní herci z pražského Divadla Kukadla v čele se Šárkou a Jeremiášem Polcarovými. Hlasy zvířecím postavám propůjčili známí herci Václav Vydra, Jitka Molavcová a další.

  O tom, jestli nezištné dávání může přinášet radost do našeho každodenního života nebo patří jen do pohádek, se jistě strhne zajímavá debata hned po pohádce. Proto Hearth.net připravil vystoupení zajímavých hostů, kteří k tématu mají co říct a dost možná už takovou pohádku i dávno žijí.

  Pohádka Světýlka radosti vznikla speciálně pro Hearth.net Kde se štědrá setkání konají? V průběhu listopadu se uskuteční například v Mnichově Hradišti, České Skalici, Pardubicích, Kralupech nad Vltavou, Jablonném v Podještědí, Roudnici nad Labem, Berouně, Táborě, Spáleném Poříčí nebo Brně.

  Více informací k programu jednotlivých míst i pohádce samotné najdete na webu
  http://setkani.hearth.net

  Vstupné samozřejmě všude dostanete darem, jak jinak!*

  Vezměte své ratolesti, známé, ratolesti známých, známé známých a přijďte si užít pohodové odpoledne na vlně štědrosti a dobré vůle. Těší se na Vás Hearth.net i jeho regionální partneři!

  Nabídka není limitovaná, takže můžete pozvat nebo sdílet tuto nabídku neomezeně :o)

  https://www.facebook.com/Hearthnet.Ceska.republika.a.Slovensko/events?key=events

  Zdroj: http://www.dobrovolnik.cz/clanky/svetylka-radosti/