Lednový karneval v SVČ – TYMY Holešov se stal již dlouholetou tradicí. Letos byl hlavním hrdinou karnevalu Jack Sparrow, který pozval všechny na palubu Černé perly.

  Díky Jacku Sparrowovi a jeho přátelům zažily děti spoustu dobrodružství. (Foto SVČ TYMY)

  Na úvod vystoupila „pirátská“ taneční skupina Happydance. Po té mezi děti přišla posádka Černé perly včetně piráta s dřevěnou nohou. Díky neodolatelnému kouzlu Jacka Sparrowa a jeho přátel děti zažily spoustu dobrodružství.

  Pirátský strážce pokladu s dřevěnou nohou všem odvážným dětem vydal z kouzelné truhly sladkou odměnu. Kapitán Černé perly přizval do programu také taneční skupinu Babydance, která vystoupila se svou choreografií Myšičky. Také sám Jack Sparrow s odvážným pirátem Edou ukázali své taneční umění. Kouzla a čáry přijeli předvést kouzelníci Radek Šimčík, Miroslav Svoboda a mladý kouzelník Tobiáš, pro kterého to bylo první vystoupení před veřejností.

  V průběhu celého odpoledne nechyběly hry, soutěže, bubnování, legrace a hodně tance. Karnevalu se zúčastnila spousta dětí v krásných maskách, které obdržely z rukou posádky Černé perly zasloužené medaile. Nejlepší a nejšikovnější tanečníci byli za své skvělé výkony oceněni pirátským osvědčením. Během karnevalu došlo i na losování malé a velké tomboly, děti si odnášely spoustu pěkných cen. První cenou byl dort plný marcipánových zvířátek, který nám věnovala paní Štefková. Nechyběla ani tradiční „cena útěchy“ v podobě malého zvířátka – tentokrát křečka. A nezapomněli jsme ani na maminky, pro které bylo připraveno mimořádné losování.
  Na závěr se sešla celá posádka Černé perly, včetně Jacka Sparrowa a společně s dětmi si zatančili a vyfotografovali se s nimi.

  Poděkování si zaslouží všichni dobrovolníci, kteří nám s přípravou i organizací pomohli. Děkujeme také všem sponzorům za jejich příspěvky a všem návštěvníkům našeho karnevalu, který také díky nim probíhal ve veselé pirátské atmosféře.