Mafii pořádá každoročně Gymnasion-klub Milí podsvětní živlové celého světa,

  vítejte v Praze, místě na půl cesty mezi východní a západní Evropou, příhodně umístěné na půl cesty mezi severem a jihem. Křižovatce obchodů mezi Asií, Amerikou a Afrikou. Pohodlně se zde usaďte a nechte svou mafii vzkvétat. Užívejte si možnosti vybírat výpalné, ohrožovat bezmocné, dojídat cizí špagety a dopíjet panáky za mrtvé muže.

  Rádi vás tu uvidíme, rádi se vámi necháme vydírat a rádi vám budeme platit přehnané love za vaši ochranu. Nebudeme se zlobit, když sem tam někoho zalijete do betonu a hodíte do Vltavy. Chápeme, že své dravé exotické mazlíčky musíte něčím krmit, takže se k nám vaši kumpáni nevrátí. Alespoň ne celí. To je všechno v pořádku a už jsme si zvykli, že to tady tak chodí.

  Protože…

  Protože pak nadejde ten měsíc, který je naším svátkem. Jako bychom měli celý den narozeniny. A vy nám nadělíte ten krásný dárek. Půjdete si konečně po krku, nedáte si pokoj a celý měsíc krutě snižujete vlastní stavy. S pudem sebezáchovy emo lumíka pokryjete pražskou dlažbu importovanou krví. A třeba již tento rok nastane ten dlouho očekávaný čas, kdy nezbude jediný z vás a v Praze konečně propukne božský klid.

  A kdyby ne, tak nevadí. Rádi se účastníme všech vašich zábav!

  Na viděnou se těší organizátorský tým z Podsvětí
  Duha Gymnazion klub

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi Salve mafiosos,

  již brzy začne šestý ročník vícedenní městské hry Mafie – Praha 2011. Zapojte se do boje o přežití. Staňte se lovcem ve víru velkoměsta, utečte těm, kdo se vás snaží dostat! Změňte svůj každodenní život a staňte se mafiánem.

  Hra začíná v pondělí 21.3. 2011. Ovšem pozor, registrace na stránkách http://mafie.podsveti.cz končí už v pátek 18.3.!