pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: pozvánky

     QR kód této stránky ->

Go a Regiontour – centrum informací o cestovním ruchu

Autor: Tisková zpráva - Veletrhy Brno, a. s. | zařazeno: 16. 9. 2008 | přečteno 11014

Go - logo veletrhu cestovního ruchuRegiontour - logo veletrhu cestovního ruchuJedny z nejvýznamějších veletrhů cestovního ruchu ve střední Evropě se zaměřením na regiony, které budou na brněnském výstavišti probíhat od 15. do 18. ledna 2009, jsou tou nejlepší příležitostí, jak se seznámit s širokou nabídkou služeb v oblasti cestování a cestovního ruchu. Veletrhů se každoročně účastní všechny významné tuzemské cestovní kanceláře i agentury, téměř všechny regiony ČR, regiony ze zahraničí, zahraniční touroperátoři, cestovatelé i další osobnosti. Všechny tyto skutečnosti vytváří z veletrhů Go a Regiontour obchodní a informační centrum cestovního ruchu..

Kongresy, golf i kulturní turistika
Kromě prezentace cestovního ruchu a turistických možností v jednotlivých regionech ČR a okolních zemích bude pozornost věnována také několika aktuálním tématům - kongresové a incentivní turistice, kulturní turistice a golfu.

2. ročník veletrhu kongresové a incentivní turistiky opět představí soustředěnou přehlídku aktuálních možností uskutečnění M. I. C. E. akcí v jednotlivých krajích. Prezentace proběhne v rámci veletrhů cestovního ruchu ve dnech 15. – 16. 1. 2009 a vzhledem k B2B charakteru veletrhu se zaměří především na zástupce tuzemských produkčních agentur a zahraniční odborné návštěvníky. Veletrh doplní odborná konference, cíleně zaměřená na problematiku kongresové a incentivní turistiky. Záměrem konference je podrobně informovat o krocích, které je třeba uskutečnit k tomu, aby se jednotlivé regiony v ČR staly z hlediska připravenosti vhodnou destinací pro konání kongresů i dalších setkání tohoto druhu.

Ke zvýrazněným tématům veletrhů cestovního ruchu patří i kulturní turistika. Přehlídka kulturního dědictví našich regionů si klade za cíl podpořit incoming a domácí cestovní ruch. Vybrané kulturní památky budou prezentovány v rámci expozic jednotlivých regionů, a to pod záštitou Národního památkového ústavu. V rámci tématu se uskuteční také odborná konference se zaměřením na využití kulturního dědictví v rámci jednotlivých regionů ČR.

Golf je další oblastí, které je v nadcházejícím ročníku věnována zvýšená pozornost. Téma bude představeno formou prezentace golfových klubů a hřišť, nabídek zájezdů s golfovou tematikou, služby předvedou také ubytovací a ostatní subjekty spojené s golfovou turistikou. Druhou částí je pak přehlídka golfového vybavení (hole, bagy, oděvy, obuv,…) a vybavení golfových hřišť a interiérů. Také zde se počítá s kvalitním doprovodným programem určeným pro odborníky i veřejnost.

Meeting Point - zaměřeno na domácí cestovní ruch
Stejně jako v minulých ročnících budou na dvoudenním workshopu zastoupeni zahraniční touroperátoři, kteří prodávají turistické možnosti České republiky v zahraničí. Oslovováni jsou především subjekty ze zemí s největším potenciálem příjezdů do ČR. Organizátoři zvou k návštěvě veletrhů zejména touroperátory na základě požadavků vystavovatelů.
Pro vybrané zahraniční touroperátory se připravuje program, během něhož se mohou seznámit s potenciálem všech krajů a regionů České republiky.

Doprovodný program
Součástí veletrhů cestovního ruchu bude již tradičně atraktivní doprovodný program určený odborné i laické veřejnosti. Návštěvníky oblíbený festival cestovatelských filmů, fotografií a publikací GO KAMERA opět přinese poutavé přednášky, videoprojekce a besedy se známými cestovateli, reportéry i osobnostmi společenského života.

Více informací lze nalézt na http://www.bvv.cz/regiontour



vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů

, x
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory





MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+