pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: ostatní

     QR kód této stránky ->

Pozvánka na kurzy Prázdninové školy Lipnice

Autor: | zařazeno: 16. 4. 2008 | přečteno 8737

Prázdninová škola LipnicePrázdninová škola Lipnice zve k účasti na zajímavých kurzech. Ten s názvem Koloběh je o víkendu na konci dubna, ten druhý s názvem Tramtárie je na téměř dva týdny v létě.

Udržme a rozviňme koloběh v nás a v našem životním prostředí. Poznejme kruh elementů na ekologické farmě – voda, vítr, země, oheň a i lidi, plodiny, zvířata, produkty ... a poznejme co můžeme sami přinést.
Budeme tančit, péci chleba, tvořit obrazy z jídla a přírodních materiálů, sebereme teplé vejce, zasejeme zrno, připravíme zvíře, ochutnáme domácí pivo i víno, využijeme „babiččiných“ receptů, okujeme koně a taky procítíme hnůj :-)

Jeden z kurzů Prázdninové školy Lipnice s názvem Koloběh.Prodloužený víkend na ekologické farmě s ženskou něhou a chlapským fortelem. Kurz je určen těm, které zajímá trvale udržitelný rozvoj, ekologie a ekologická výchova.
Gaia a já – žijem – nejsme odděleni!

KOLOBĚH

věk: 18-60 let
termín: večer 30.4.-4.5.2008
typ kurzu: pobytový
cena: 2.480 Kč

"Na začátku je odvaha. Odvaha vykročit za hranice všednodennosti a vydat se na Cestu.
Zastavit se, naslouchat a otevřít se sobě i ostatním, spojit se s přírodou, hrát si, radovat se, tvořit, spolupracovat a sdílet.
Při tom všem se i občas zamyslet, co všechno se může skrývat pod slovem Domov. A na konci?" Letních kurz Prázdninové školy Lipnice s názvem Tramtárie.

Klasický lipnícký kurz!!

TRAMTÁRIE

Datum konání: 2. -13. srpna 2008
Délka: 12 dnů
Typ kurzu: pobytový s putováním
Věková kategorie: 20 - 40 let
Cena: 6.150,-

Přihlášky na www.psl.czvytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+