pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: ostatní

     QR kód této stránky ->

Zlatý Ámos – finalisté 13. ročníku

Autor: Dětská tisková agentura (DTA) | zařazeno: 14. 3. 2006 | přečteno 14250

Finalisté 13. ročníku ankety Zlatý Ámos.V pondělí 13. března 2006 vybrala porota šest finalistů 13. ročníku ankety Zlatý Ámos. V pátek 24. března přijede do Prahy bojovat o korunu Zlatého Ámose Roman Haas (AMOS 1), ZŠ nám. Curieových, Praha 1, Miroslav Horák (AMOS 2), Pavel Nimrichtr (AMOS 3), ZŠ B. Němcové, Zábřeh na Moravě, ZŠ Humpolec, Ivana Krumplová (AMOS 4), ZŠ Krásovy domky, Pelhřimov, Věra Šindlauerová (AMOS 5), ZŠ Sever, Česká Lípa a Lucie Šupíková (AMOS 6), ZŠ Štěbořice.

Zlatý Ámos Z regionálních kol do semifinále postoupilo 15 pedagogů. Do velkého zrcadlového sálu na MŠMT ČR jich kvůli nemoci přijelo o jednoho méně. Nejdříve byl pro semifinalisty připraven test osobnosti. S jeho výsledkem porotu vždy před příchodem účastníka seznámil předseda MUDr. Jan Cimický. Po té předvedli semifinalisté svou prezentaci na téma Moje cesta k Ámosovi. Posledním kritériem pro výběr do finále byl pohovor s porotou. Na závěr byl pro semifinalisty připraven raut a setkání s ministryní školství, mládeže a tělovýchovy JUDr. Petrou Buzkovou.

Od 14. do 24. března 2006 do 14 hodin je možné posílat jednotlivým finalistům hlasy na titul Ámos sympaťák 2006. Stačí poslat SMS ve tvaru AMOS(mezera)číslo soutěžícího (viz závory za jmény v úvodu) na číslo 900 11 04. Počet SMS z jednoho telefonu není omezen, cena jedné SMS je 4 Kč včetně DPH. Hlasování technicky zajišťuje ATS Praha.

V tomto roce bude kromě Zlatého Ámose a Ámose sympaťáka korunován ještě Dětský Ámos (zvolí dětská porota), Média Ámos (zvolí ho novináři přítomní na finále) a Ámos Škola on line (zvolí ho zástupci zlatého partnera ankety).

Slavnostní korunovace ministryní školství, mládeže a tělovýchovy je na programu Kantorského bálu v sobotu 25. března 2006.

Reportáž ze semifinále si můžete poslechnout ve čtvrtek 16. března od 19 hodin na stanici Český rozhlas 2 Praha v pořadu Domino.

Další informace o anketě najdete na www.zlatyamos.cz.

Na snímku jsou finalisté 13. ročníku ankety Zlatý Ámos: Zleva L. Šupíková (AMOS 6), V. Šindlauerová (AMOS 5), P. Nimrichtr (AMOS 3), I. Krumplová (AMOS 4), M. Horák (AMOS 2), R. Haas (AMOS 1).

Atmosféru semifinále přiblíží fotogalerie:
Ministryně gratuluje nejoblínějším učitelům.
Semifinalisté před porotou....


vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
ADAM.cz
27. 12. 2020, 709x
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky
NGO Market 2021
NGO Market 2021
27. 12. 2020


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+