pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: soutěže

     QR kód této stránky ->

Okřídlený lev

Autor: ČRDM | zařazeno: 2. 3. 2006 | přečteno 16117

Bambiriáda 2006Česká rada dětí a mládeže a Generali Pojišťovna a.s. vyhlašují u příležitosti Bambiriády 2006 soutěž na téma „Okřídlený lev“.

S okřídleným lvem na soutěž tě zvem!
S okřídleným lvem pro spoustu cen!
Že jste nikdy neviděli lva s křídly? Ale to přece vůbec nevadí!
Lev je pouště král a ptáci povětří,
kdo za ušima má, ať zavětří.
Znalostí pár a nápad v pravou chvíli
ty nejlepší z vás dovedou k cíli.


Kdo hodně čte a zajímá se o dění kolem nás, snadno vyplní náš „lví test“ a může se dočkat zajímavých cen. Proč lev a co s tím mají společného křídla?

Protože právě společnost Generali Pojišťovna a.s., která má okřídleného lva jako symbol, bude zajímavé ceny rozdávat těm, kdo správně odpovědí na otázky testu a na závěr připojí nejpovedenější slogan, který může ale nemusí být veršovaný.

Tuto soutěž vyhlašuje společnost Generali Pojišťovna a.s. a Česká rada dětí a mládeže při příležitosti Bambiriády 2006 – společnost Generali Pojišťovna a.s. je již poosmé hlavním partnerem této celostátní prezentační akce.

Pravidla soutěže:
U testových otázek, uvedených na přiloženém listu, označte správnou variantu odpovědi a nakonec vymyslete slogan, který podle vás nejlépe vystihuje činnost společnosti – okřídleného lva. Vyplněný test se sloganem zašlete v obálce nejpozději do 24. dubna 2006 na adresu České rady dětí a mládeže, Senovážné nám. 977/24, 116 47 Praha 1. Rozhodující je datum poštovního razítka.

Věkové kategorie:
7 až 9 let
10 až 12 let
13 až 15 let

Ceny:
Porota složená ze zástupců České rady dětí a mládeže a Generali Pojišťovna a.s. vyhlásí prvních deset míst v každé věkové kategorii.

1. místo: mobilní telefon
2. místo: MP3 přehrávač
3. místo: osobní CD přehrávač
4. až 10. místo: reklamní předměty Generali Pojišťovna a.s.

Výsledky soutěže budou slavnostně vyhlášeny při příležitosti konání Bambiriády 2006 v Praze na Vítkově dne 25. května 2006. První tři vítězové v každé kategorii zde převezmou ceny osobně. Soutěžícím umístěným na 4. až 10. místě budou ceny zaslány poštou. Všechny (nebo jen vítězné) práce budou vystaveny na pražské Bambiriádě a rovněž zveřejněny na webových stránkách pořadatele. Autoři vítězných prací budou pozváni na předání cen písemně. Výsledková listina soutěže bude zveřejněna na www.bambiriada.cz a bude k dispozici jak v sídle pořadatele, tak na Bambiriádě 2006 v Praze na Vítkově.

Pořadatel:
Česká rada dětí a mládeže
Sídlo: Senovážné nám. 977/24, 116 47 Praha 1
IČ: 68379439
Kontakt: tel. 234 621 209, fax 234 621 541, paní Blanka Lišková, e-mail: blanka@adam.cz
www.crdm.cz, www.bambiriada.cz, www.adam.cz


Testové otázky a přihlášku najdete na adrese http://crdm.adam.cz/lev. Případně si je můžete vytisknout ve formátu PDF ZDE.


vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+