pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM
RUBRIKA: myslím si

     QR kód této stránky ->

FRIKULÍN s Carrefourem

Autor: Malý princ - TAMP - tisková agentura Malého prince 2004 | zařazeno: 15. 12. 2004 | přečteno 11775

Malý princJiž podruhé si mohou zákazníci Carrefouru Nový Smíchov nechat zabalit vánoční dárečky u balící služby Malého prince v obchodním centru Nový Smíchov.
"Od 19.prosince najdete na galerii obchodního centra děti z Malého prince a mladé brigádníky, kteří vám zadarmo zabalí nakoupené dárečky," upozorňuje manažerka obchodního domu Carrefour pani Volčíková.
"Do připravené pokladničky může každý přispět nějakou částkou na budování otevřeného klubu pro sociálně slabé děti z Prahy FRIKULÍN....", upřesňuje předsedkyně sdružení Malý princ Petra Homolová.
Malý princ je sdružení, které se věnuje bezprizorním pražským dětem, oslovuje děti přímo na ulici a snaží se jim nabídnout aktivity ve volném čase.
"V budovaném klubu mohou chodit zadarmo do nejrůznějších oddílů a kroužků, máme indánský oddíl, oddíl raftů a záchranářů.....", říká vedoucí klubu Ondřej Martinek."To je v Praze opravdu originální klub".
Z vybraných peněz Malý princ bude financovat vybavení klubu.
"Chceme tam pinčes, hokejky, stolní fotbálek, branky,.....", směje se Láďa a cení bílé zuby. Občas do klubu zajde a je mu tam asi fajn.
Malý princ děkuje za laskavou pomoc a organizaci celého projektu vedení Carrefouru a zejména panu řediteli.
Aktuální zpravodajství najdete na http://www.malejprinc.cz nebo www.zaskolak.malejprinc.cz.


vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Ceny v soutěži Zlatý oříšek
11. 1. 2021, 463x
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
ADAM.cz
27. 12. 2020, 656x
.

Aktuální téma: #koronavirus #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamy


Představujeme


Mezinárodní


Pozvánky
NGO Market 2021
NGO Market 2021
27. 12. 2020


Rozhovory

MŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2020 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+