pozadi
.
hlavička ADAM.cz ČRDM

     QR kód této stránky ->

Nová sezóna, nový kabát

Autor: Štěpánka Svobodová | zařazeno: 7. 9. 2004 | přečteno 8591

Otevřený klub, který sídlí v areálu bývalých jeslí v Jungmannově ulici v Pardubicích, zahájil v pondělí 6. září, svou novou sezónu.
Stejně jako v předchozích letech prošlo toto zařízení pardubického občanského sdružení Klub hurá kamarád, které slouží především mladým lidem ve věku od 12 do 19 let, ale pamatuje i na děti ve věku od 6 do 11 let a širokou veřejnost, určitými změnami.
V Otevřeném klubu se pracovalo především na zpříjemnění prostředí klubových prostor. Cílem těchto kroků bylo zejména přiblížit vzhled tohoto zařízení představám jeho pravidelných návštěvníků.
I nadále bude v nové sezóně pro menší děti fungovat klubovna, kde je program šitý na míru přímo této mladší cílové skupině. Jedná se hlavně o nejrůznější hry či výtvarnou činnost.
Otevřený klub pravidelně organizuje také nejrůznější vzdělávací a kulturní akce pro širokou veřejnost. Kromě hudebních pořadů, které by se měly v Otevřeném klubu konat nově každý týden, a výtvarných workshopů, jež se budou konat jednou za čtrnáct dní vždy v úterý od 14 do 19 hodin, jde například o promítání dokumentárních filmů s lidsko-právní tematikou z archivu festivalu Jeden svět. Tyto pořady bude Otevřený klub hostit jednou měsíčně, a to ve středu od 18 hodin. Občas by měly být obohaceny zajímavou besedou.
V Otevřeném klubu se budou i nadále setkávat nejrůznější spolky. Informační schůzky zde bude mít občanské sdružení Bodhi Pardubice. Do tohoto zařízení Klubu hurá kamarád se vrátí i cvičení Tai-ti, které se zatím vzhledem k příznivému počasí koná venku. V jednání jsou též pravidelné cestovatelské večery, výstavy, autorská čtení a další akce.


vytisknout článek | přidat na Facebook Facebook | pridej.cz


Nejčtenější články za posledních 7 dnů
Michal Urban byl devět let ředitelem odboru pro mládež na MŠMT (foto Jiří Majer)
13. 2. 2020, 520x
Zaječí mládě (foto Luboš Houska, Pixabay)
8. 2. 2020, 490x
Nejsledovanější příspěvky rubriky video - audio za posledních 30 dnů
.

Aktuální téma: #20letCRDM

· #100letrepubliky · #kamchodit · #sbirame · #72hodin · #tabory · #radyanavody · #foglar · #natabore · #dobrovolnici · #eyca #eyca_cz · #vanoce · #čtenářství · #zlatyamos · #hryahlavolamyMŠMT Anopress IT České Tábory.cz Borovice.cz - Informační centrum pro dětsku rekreaci, tábory, cestování skupin a volný čas. Strukturovaný dialog s mládeží
© 2019 ČRDM | Senovážné nám. 24, Praha 1 | Kontakty | Mapa stránek | ADAM.cz na Facebooku / ADAM.cz na Twitteru / RSS ADAM.cz / ATOM ADAM.cz
Přebírání obsahu ADAM.cz. Provozuje redakční centrum ČRDM za podpory MŠMT | Tento web byl vytvořen pomocí phpRS. PDA Mapa stránek Hlavní strana Klávesové zkratky na tomto webu Na obsah stránky

--> --> --> Google+